۱۳۹۴/۱۱/۲۱
معاون استاندار:

۱۵۷خدمت از دستگاه های اجرایی به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان شمالی گفت:از ابتدای سالجاری تاکنون ۱۵۷ خدمت دستگاه های اجرایی استان به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده است

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری؛محمود دلپسند در مراسم واگذاری خدمات ادارات آب و فاضلاب روستایی، سازمان بهزیستی و جهاد کشاورزی به دفاتر پیشخوان دولت اظهار داشت:سال گذشته 224 خدمت دستگاه های اجرایی به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد که این آمار و ارقام نشان دهنده این است که توانسته ایم از تجربیات گذشته به درستی بهره بگیریم و در این مسیر گامهای موثری را برداریم.
وی یکی از بسترهای کمک به دولت را بهره گیری و واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان دانست و ادامه داد:با واگذاری این خدمات شاهد دولتی کوچک اما کارآمد و پویا خواهیم بود و مهم تر آنکه در هزینه های جاری دولت صرفه جویی شده و دولت ذهن خود را معطوف به امور زیرساخت ها و مسائل عمرانی می کند.
دلپسند تصریح کرد: دولت مصمم است با واگذاری خدمات به دفاتر پیشخوان امور تصدی گری را به مردم واگذار کند تا کارها با سهولت بیشتری انجام شود.
وی خاطرنشان کرد: مراکز پیشخوان به عنوان یک نهاد بخش خصوصی بوده که خدمات تجمیع شده ادارات و دستگاه‌های اجرایی را به صورت متمرکز و در یک محل به مردم ارائه می‌کنند.
وی گفت: نظارت‌های لازم نسبت به مراکز پیشخوان از سوی مراکز متولی انجام و نحوه فعالیت آنها رصد می‌شود.
دلپسند بیان داشت: به طور حتم فعالیت این دفاتر به کاهش هزینه برای شهروندان، کم شدن ترافیک و آلودگی هوا کمک می‌کند.
گفتنی است: به مناسبت دهه فجر 22 خدمت سازمان جهاد کشاورزی،7 خدمت اداره آب و فاضلاب روستایی و 128 خدمت سازمان بهزیستی به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شد.
 
 
 


منبع : اداره کل فناوری اطلاعات استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۳۲۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری